HAKKIMIZDA

ÖZDEN KALIP HAKKINDA

ÖZDEN  Mobilya Aksesuarları 1981 yılında ilk olarak ÖZDEN Makine olarak kurulmuştur.

1997 yılında Özden Kalıp, Metal, Plastik, Medikal, Gıda ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. unvanına ulaşmıştır. 2000 senesinde Özden Mobilya bağlantı sistemleri ve aksesuarlarını üretmeye başlamıştır. Şu anda 2500 m2’lik bir fabrika sahasında CNC destekli kalıp atölyesi ile beraber plastik, metal ve zamak gruplarını kendi bünyesinde üretmektedir.

Müşterimizin ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak, gelecek nesillere her bakımdan mükemmel bir dünya bırakma amacındayız.

VİZYONUMUZ

Teknolojik yatırımlarla sürekli desteklenen güvenli ve kaliteli ürün yapısını geliştirerek yenilikçi, yaratıcı ve küresel trendlere uyan özgün ürün tasarımları ve hizmetleri ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, bölgesel pazarlara lider, dünya pazarlarında etkin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, dünya rekabetine uyumlu ve sürekli gelişen bir dünya şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Müşterimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak, gelecek nesillere her bakımdan mükemmel bir dünya şirketi bırakmaktır.

İLETİŞİME GEÇ